Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Zarobek 4story 4.1


Idefis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

 

Jak wiadomo została osunięta druga bitwa, a więc... jak teraz zarobić kasę?

 

 

 

 

[Pytanie]***

1370985415-U261426.png

ID PlayStation3 -> IdefisKiller

Opublikowano

Ogólnie ja zarabiałem i zarabiam poprzez Mentorzenie :)

na dzień dzisiejszy z takiego Mentorzenia idzie zarobić do 2 itemów +20

kiedyś jak nie było czasów Mentora

zarabiałem poprzez expienie postaci do 90 lvl'a :)

teraz to już się nie opłaca :)

tak więc wbijaj lvl'e i mentorz ;>

bleach%20tag.png
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najlepszy zarobek to robienie p92 lub mentorzenie. Z p92 na 5h mozna wyciagnac 15,6g liczac, ze jedno p bedziemy robic 6 minut max.

Opublikowano

-p92

Ogółem zarobek na p zaczyna się od p82 (od 80lvl)

-czaso orisy

-Czaso (itemy ; rękawice,bronie [czaso 69,79])

-Loteria dusz

-orki (adir,hased,gebra,tyco)

-Exp exp exp (Niezły drop dużo kosztuje np. coś 10 kryta albo poprostu drop selać)

-mentor

1312138057-U250359.jpg

By GutenMorgen

Smok

 

w1d6h0.gif

 

Team

 

logocfq.png

 

Filmy

 

Cat_catches_treat.gifPowerwheels_wheelie.gif

Kangaroo_playswith_junk.gifMascot_troll_flashing.gif

 

Opublikowano

zatrudnij dziwki i sprzedawaj je niezly zarobek ja sprzedaje 1 dziwke po 1000 gold na 1h

w sumie mam juz 40 dziwek wiec zobacz ile zarabiam zjebany kutasie :)

Opublikowano

Czaso, p92, mentor.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

Jednym z najszybszych jest zgarnianie PO na 2 kompach.
Wymagane:
Konto 61 poziom na królestwie przeciwnym
Konto 30-34 Poziom na królestwie na którym aktualnie gramy.

Przychodzimy kontem którym gramy do przeciwnego królestwa, zabijamy 3 razy postać z 61 poziomem, potem kasujemy tą postać i tworzymy nową.
Dostajemy w ten sposób ok. 90 PO. 1 woda to 80 PO, a ta skolei kosztuje 130-150s.

1 postac zabijamy i tworzymy nową w ok. 1-1.5 minuty. I tak za 60 postaci mamy około 9g.

:)

Opublikowano

'Konto 61 poziom ,, tak latwo to nie jest wyexpic 61lvl i jak wspomniales 60 postaci

Jeżeli masz postać 61 + to mozesz robić nowe postacie z tym lvl bez expienia

Opublikowano

Kd44 Jesteś Przyrabany...... ogarnij sie człowieku ...... a i osobiście polecam sprzedawanie tych listków takich zielonych blyszczacych i gladziutkich * Jak bd wiedzial jak sie nazywaja napisze nazwe :) (Niewiem ile chodzi na PL ale na Eg chyba 15s-50s ) ja tak zarobilem kase 6g (Niepamietam w ile bo to było z 2 mieski temu

Opublikowano

Jeżeli masz postać 61 + to mozesz robić nowe postacie z tym lvl bez expienia

ALe za to banikam ozna wyrwac, ale co tam juz się biorę do farmy xD

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Głównie drop, oraz td. Gdy pójdziesz na td, zbierając cały ekwipunek wpadnie Ci za jedne wyjście i exp`a i trochę kasy. Z 600s, zależy na co trafisz. I zależy jaki masz lvl, mówie tutaj o cenniku od 40lvl, bo w góre jest znacznie więcej. td 90 zarobisz ok. 6g, także bez problemu ;)

Opublikowano

Nie Polecam ci jak Kolega Sniper napisal ze nabijanie Po na 2 komputerach gdyż jeżeli ip są podobne jest prawdopodbienstwo dostania bana.

Ogolnie wszyscy ci wytlumaczyli , TD oraz grzybki , jak masz 93lv polecam mentora bo w chu kasy leci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...